Lehed

Kolmapäev, 30. november 2016

6

Kogu aeg on nii palju tegemist, et vahekokkuvõteteks aega napib. Nüüd aga tuleb see ära teha, enne kui kõik unise peaga meelest läheb. Kutt sai pooleaastaseks!! :)

Ta on nii lahe! Iga päev imestan ja rõõmustan, kui tore, muhe ja rahulik ta on. Enamik asju, mille me ette võtame, sujuvad nii hästi. Külaskäigud, esimene minipuhkus hotellis, beebide kokkutulek - ta on alati nii eeskujulikult hea laps ja teeb emme meele nii rõõmsaks (ainult autosõidud alati ei meeldi). Talle meeldivad inimesed ja on valmis pea kõigile oma kõrvuni naeratust näitama - arstitädi tegi temast isegi pilti, kuna ta nii tore on :) Muudkui kiidaks ja kiidaks.

Muidugi on ka väsitavamaid hetki, näiteks on ta ju alati olnud üsna sülekas ja üksi toimetada eriti ei taha, seega väga palju midagi nii teha ei saa, et tema lihtsalt samal ajal mängib maas, aga eks oleme sellega juba harjunud. Teiseks, kuna ta hästi ei maga, siis pole ma pärast kuid katkendlikku und just kõige teravam pliiats, aga kes mind nii hästi ei tea, võib siis arvatagi, et blondid hetked käivadki minuga kaasas :) Üks naine küsis, kuidas ma nii positiivne selle juures olen, aga mis see kurtmine ja nukrutsemine mulle ikka annab - proovin parem hoida mõtted positiivsed ja oodata helget tulevikku. 

Unelainel on viimastel aegadel edasiarenguid märgata küll. Panin ma ju Kutti päeva- ja ööunne alati võimlemispallil hüpates, kuna mulle tundus, et muudmoodi ta kuidagi magama ei jää. Siis läks aga pall katki. Ja tuli välja, et jääb ikka küll. Praegu olen küll enamjaolt süles kussutanud, aga ööunne on ta mitu korda jäänud ka minu kõrval pikutades!! (Aplaus) Rääkimata siis sellest, et ühel hommikul ärkasime lõplikult kell 8, mida on vist üldse umbes kaks korda juhtunud. (Aplaus jätkub)

Pärast viiekuuseks saamist hakkasin Kutile enda valmistatud püreesid andma. Veel ta neid eriti süüa ei taha - rohkem määritakse põllele, näkku, kehale, lamamistoolile. Ma nimelt olen talle lusikat kätte andnud, et ta midagigi sööks ja samas lusika kasutamist õpiks. Kasutab küll, aga mitte alati kõige sihtotstarbekamalt. Kruusist vett juua meeldib aga üle kõige - kui kruusi näeb, on kohe käed haardevalmis ja suu pikalt toruks aetud, et kruusile ometi lähemale saada :)

Ringi liigub ta rullides (seljale-kõhule-seljale), ümber telje keerutades ja harva ka natuke tagurpidi lükates. Pärast seda, kui ta avastas, et rullides saab nii põnevatesse kohtadesse - laua alla, tooli alla, kardinaid sikutama, siis ta muudkui askeldab ringi. 

Natuke numbreid ka - 
Kaal: 9,76kg
Pikkus: 72cm
Hambaid: 6k 5p seisuga esimene piilub!Naabrivalve täies hoos

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar